Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
btceth

btceth

لیست ارزهای متاورس در کوین مارکت کپ

 

متاورس چیست و در این دنیای جدید چه کارهایی می‌شود انجام داد؟

متاورس (Metaverse) یا فرا جهان تازه‌ترین واژه‌ و مفهومی است که تخیل صنعت فناوری جهان را به خود جلب و مشغول کرده است. اما این تخیل بی‌انتها چه فضای نو و چه دنیای جدیدی برای ما طراحی کرده است؟

تصور کنید که اینترنت زنده شده یا دست‌کم به صورت سه بُعدی ارائه شده است. در این صورت یک «محیط مجازی» شکل می‌گیرد که می‌توانید به جای تماشای آن روی صفحه نمایش، وارد آن بشوید. بدین ترتیب، با دنیایی از بخش‌های مجازی بی‌پایان و به هم پیوسته مواجه می‌شوید که در آن افراد می‌توانند با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی، عینک‌های واقعیت افزوده، برنامه‌های گوشی‌های هوشمند و یا سایر ابزارهای مشابه یکدیگر را ملاقات کنند، با هم درس بخوانند و کار و بازی کنند. این دنیای جدید همچنین جنبه‌های دیگر زندگی برخط (‌آنلاین) مانند خرید و فعالیت در رسانه‌های اجتماعی را نیز در بر می‌گیرد.

در واقع با اتصال و تجمیع جنبه‌های برخط در یک جهان یکپارچه مجازی، انسان‌ها قادر خواهند بود که زندگی مجازی خود را به همان شیوه زندگی فیزیکی خود ادامه دهند، مثلا به یک کنسرت مجازی و یک سفر آنلاین بروند، اثر هنری مجازی خلق کنند، یا از نمایشگاه این گونه آثار هنری بازدید کنند و در جریان خرید یک لباس دیجیتال آن را امتحان کنند.

هرکسی می‌تواند در متاورس باشد؟

خوشبختانه محدودیتی برای حضور افراد مختلف در متاورس نیست و هر کس می‌تواند آزادانه و در هر زمانی و از هر مکانی که می‌خواهد، در آن حضور پیدا کند. در حقیقت کاربران متاورس با محتوا و تجربه‌ای که ارائه می‌دهند، این دنیای مجازی را می‌سازند و در واقع Metaverse بین آن‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود.

ورود به این دنیای مجازی حتی با گوشی هم امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن موبایل Sensorium Galaxy از برخی قابلیت‌های حضور در متاورس با استفاده از گوشی بهره‌مند شوید.

 

از کجا میشه ارز های متاورس را پیدا کرد؟

ما در کلیپ از کجا میشه ارزهای متاورس را پیدا کرد بهتون آموزش می دهیم که چه طوری از طریق سایت کوین مارکت کپ می شود ارز های متاورس پیدا کرد.

چطور ارزهای متاورس را در کوین مارکت کپ پیدا کنیم؟

پیدا کردن اطلاعات رمزارزهای متاورس در سایت کوین مارکت کپ به سادگی یافتن اطلاعات سایر رمزارزها در این بستر می باشد. همزمان با رشد محبوبیت متاورس، کوین مارکت کپ نیز شروع به جمع آوری داده‌های این رمزارزها کرده است و اطلاعات آنها را مانند سایر رمزارزها ( کیک ، ترون و ...)  ارائه می دهد.

 

در این صفحه اطلاعات به روز سایر رمزارزها را مشاهده خواهید کرد. برای مشاهده لیست رمزارزهای متاورس کافی است که از گزینه های بالای لیست ارزها ( همانطور که در تصویر مشاهده می کنید) گزینه Metaverse  را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.

تصویر پایین نشان دهنده لیست ارزهای متاورس بر اساس رتبه بندی و ارزش آن ها می باشد:

 

 

همانند سایر رمزارزها شما می توانید نام ارزها و لوگوی آن ، قیمت لحظه‌ای، میزان صعود یا نزول آن در ۲۴ ساعت یا ۷ روز اخیر(%) ارزش بازار، حجم ۲۴ ساعته اخیر آن، میزان عرضه در گردش و نمودار روند ۷ روزه آن را مشاهده کنید.

نکته : قابل توجه است که در این لیست، رتبه نمایش داده شده برای هر رمزارز مربوط به ارزش آن در بازار ارزهای متاورس نیست، بلکه رتبه کلی آن ارز در کل بازار رمزارزها است. به همین خاطر اولین رمزارزی که در این لیست مشاهده می کنید، رتبه یک ندارد، بلکه رتبه آن در کل بازار ارز دیجیتال را نمایش می دهد.

به همین سادگی شما می توانید به اطلاعات لحظه ای ارزهای متاورس دسترسی پیدا کنید. البته کوین مارکت کپ تنها سایتی نیست که اطلاعات لحظه‌ای این رمزارزها را در اختیار شما قرار می دهد، ولی یکی از مهم‌ترین و معتبرترین آن هاست.

Share this post
Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe:
Comment on this post