Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
btceth

btceth

سیف مون و قابلیت های ورژن جدید آن

سیف مون چیست ؟

سیف مون همچون دوج کوین، شیبا اینو و غیره به نوعی یک نوع میم‌کوین محسوب می‌شود.

سیف مون (SafeMoon) در ماه مارس سال ۲۰۲۱ (اسفند ماه ۱۳۹۹) معرفی شد. هدف این پروژه کنترل نوسانات قیمتی در بازار ارز‌های‌ دیجیتال بود. سیف مون با سرو صدای زیاد و شعار پیش به سوی ماه پا به بازار ارزهای دیجیتال گذاشت. در اواسط دسامبر سال ۲۰۲۱ (آذر ماه سال ۱۴۰۰) سیف مون به منظور بهبود سرعت، امنیت و کیفیت پلتفرم خود از ورژن ۲ رونمایی کرد.

سیف مون یکی از پروژه‌هایی است که با جنجال زیادی کار خود را در بازار ارز‌های دیجیتال آغاز کرد. این پروژه توانست در طی مدت کوتاهی بسیاری از کاربران بازار کریپتو به سمت خود جذب کند و یک جامعه پرطرفدار تشکیل دهد. سیف مون در ورژن ۱ خود قصد داشت به پلتفرمی سریع و ایمن در حوزه دیفای (Defi) تبدیل شود. سیف مون برای کنترل قیمت توکن خود از ۳ مکانیسم بازگشت ، جذب نقدینگی و سوزاندن بهره می‌برد. این پلتفرم با ترکیب این ۳ روش قصد کنترل ارزش توکن خود و ثبات بخشی به آن را دارد.علاوه بر صنعت دیفای در تولید بازی‌های ویدئویی و کیف پول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نیز ورود کرده است.

 

هدف از راه‌اندازی سیف مون ورژن ۲ چیست؟

طبق گفته سازندگان پروژه سیف مون این به‌روز‌رسانی برای تبدیل SafeMoon به یک پروژه وب ۳ انجام می‌پذیرد.

پروژه سیف مون در ورژن ۲ خود سعی داشته تا با یک رابط کاربری (UI) جدید بتواند طیف بیشتری از کاربران را به این پروژه جذب کند.

قرارداد هوشمند ورژن ۲ بهبود یافته است.

سیف مون قصد دارد تا کیف پول و صرافی اختصاصی خود را راه‌اندازی کند. شبکه سیف مون اعلام داشته تا زمانی که از کارکرد درست شبکه جدید خود اطمینان حاصل نکند، از آن بهره‌برداری نخواهد کرد.

 

 

مزایای سیف مون ورژن ۲ نسبت به ورژن ۱ چیست؟

 

کاهش کارمزد معامله از ۱۰ درصد به ۲ درصد به منظور استفاده بیشتر توسعه‌دهندگان از سیف مون برای ساخت پلتفرم‌های مختلف.

امنیت بالاتر ورژن ۲ در مقابل تهدید‌های مختلف. قرارداد هوشمند سیف مون با استفاده از یک لیست سیاه می‌تواند در برابر خطرات از این شبکه محافظت کند.

کارآمدی بیشتر توکن SFM به دلیل کاهش کارمزد معاملات از ۱۰ درصد به ۲ درصد. پس از آپدیت سیف مون به ورژن ۲ توکن‌های SFM فقط به منظور هولد کردن استفاده نمی‌شوند و کاربران برای تبادلات روزانه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

افزایش حجم معاملات به دلیل کاهش تعداد توکن‌های ورژن ۲.

امکان اضافه کردن استخر‌های نقدینگی جدید در ورژن ۲ سیف مون.

Share this post
Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe:
Comment on this post